Уроки вокалу

Якщо ви не уявляєте своє життя без музики, мрієте навчитися співати, брати участь в фестивалях або вступити до музичний ВУЗ - курс вокалу стане кращим вибором!

Про курс

 • Заняття можуть проводиться як індивідуально, так і в групах (гра в ансамблі).
 • Одночасно з навчанням по вокалу ви можете брати уроки з теорії музики і сольфеджіо, що прискорить розвиток вашого музичного слуху/
 • Контрактне навчання — 1 рік, або абонемент на 1 місяць.
 • Заняття проходять два рази на тиждень.
 • Тривалість одного уроку 45 хвилин.

Чому ви навчитеся

Поставите дихання

Вже на першому занятті ви познайомитеся з вокальним (діафрагмовим) диханням. Ви отримаєте спеціально записані вправи для занять вдома, навіть якщо у вас немає інструменту, ви все одно зможете займатися вдома. Дихання - це основа вокального голосу, освоївши дихання, у вас не буде проблем з високими нотами, інтонацією і динамікою.

Навчіться керувати своїм голосом

Навчіться володіти своїм голосом у всьому діапазоні, причому при регулярних заняттях діапазон вашого голосу буде розширюватися. При бажанні і наявності наполегливої праці ви зможете опанувати вокальними прийомами, якими володіють професійні співаки: вібрато, субтоном, фальцет, белтінг, твенг і ін. Навчіться розбиратися в різних вокальних жанрах і прийомах.

Дізнаєтеся про будову голосового апарату

Ви дізнаєтеся про роботу голосових зв'язок, резонаторів і гортані - знаючи, як народжується звук ви зможете краще опанувати голосом

Розвинете почуття ритму

Дізнаєтеся про ритмічних особливостях і складнощі в виконання різних музичних напрямків таких як поп, фанк, диско, джаз, класика і ін. Також ви зможете на практиці використовувати різні ритмічні прийоми, завдяки яким ваш виступ буде більш яскравим і незабутнім.

Познайомитеся з основами вокальної імпровізації

Імпровізація - це етап роботи з голосом для тих, хто володіє базовими навичками. Цей прийом використовується в поп музиці і дуже широко - в джазі. Якщо ви хочете вступати на джазове відділення в ВУЗ, то вам доведеться підійти до питання імпровізації серйозно і приділити цьому більше часу.

Станете щасливіше і музичнішими

Ви зможете по-новому виражати себе. Заняття з вокалу - це відмінний спосіб відволіктися від сірих буднів і поринути в творчість!

Відповіді на ваші питання

Як ми вибираємо репертуар для занять?

Ми фокусуємося на тому репертуарі і стилі музики, який цікавий студенту. Крім цього, педагог знайомить студентів з сучасними виконавцями і рекомендує музичні твори які найбільш підходять для голосу студента, відповідають його рівню підготовки і будуть корисні для росту і розвитку.

Я зможу навчитися, якщо немає слуху?

Так. В даному випадку, перш ніж приступити до роботи над піснею, на перших порах основна увага приділятиметься роботі над диханням і вокальним вправам, які сприятимуть поліпшенню чистоти інтонації.

Як скоро я навчуся співати (якщо починаю з нуля)?

Через 2-3 місяці. Це оптимальний час для постановки правильного дихання, вміння подавати звук, розвитку інтонування і почуття ритму. Безумовно, кожна людина індивідуальна і для кожного терміни свої. Все залежить від ряду причин: вашої початкової підготовки, чи багато часу ви зможете приділяти самостійним домашніх занять, наскільки регулярно ви будете відвідувати заняття з педагогом. Як правило, за 2-3 місяці учень готовий виконати 1 - 2 пісні. Щоб досягти професійного рівня, сили звуку, рухливості голосу і свободи виконання декількох місяців мало, треба продовжувати заняття і розвиватися.

Чому краще займатися в Академії, ніж у приватного репетитора?

У школі ви отримуєте можливість виступити на концерті - як в домашній атмосфері нашої Арт-вітальні, так і на великій сцені. Практика концертних виступів має велике значення для розвитку співочих здібностей. Ви не тільки вчитеся справлятися з хвилюванням, але і відчуваєте на практиці як поводитися перед публікою. В Академії ви можете відвідувати уроки у різних викладачів, у кожного з яких свій метод і бачення музики. Ви оточені людьми зі схожими інтересами та завданнями; відвідуючи урок іншого учня можна почути свої ж помилки з боку і теж чогось навчитися. У школі ви поринете в атмосферу музики і творчості, зможете пройти при необхідності курс теорії музики і сольфеджіо, щоб глибше розуміти музику.

Вокал - це мистецтво співу

Вокал - це мистецтво співу, майстерність володіння співочим голосом.

Хто з нас не любить співати? І навіть ті, у кого вокал поки не на висоті, часто з радістю готові підтримати дружнє колективне виконання тієї чи іншої пісні. Але ніщо не може зрівнятися з тим почуттям, коли тримаєш мікрофон в руках і розумієш - ти в центрі уваги, всі захоплюються тобою.

Однак вокал вважається одним з найбільш складним видів мистецтва. Треба розуміти - щоб добре співати, мало володіти музичним слухом, потрібно ще вміти володіти своїм голосом. Курс вокальних занять розробляється індивідуально, залежно від Ваших даних і поставлених цілей. Але навіть якщо Ви хочете співати в караоке, в нашій Академії з Вашим голосом працюватимуть кращі викладачі Києва.

Якщо ж Ви вирішили стати професійним вокалістом, рекомендує отримати повноцінну музичну освіту в Академії. Так Ви зможете отримати не тільки стандартну програму навчання звичайної музичної школи, а повний комплекс, що включає постановку голосу, роботу над співочим диханням, чистим інтонувати, володіння музичною грамотою, заняття з мікрофоном, роботу над сценічною мовою і способом, а також зможе брати участь в різних вокальних конкурсах і талант-шоу!

Заняття вокалом в Академії побудовані на індивідуальному підході до кожного учня.

Наші викладачі вокалу - позитивні, молоді, професійні. Ви будете з ними на «одній хвилі».

І пам'ятайте, щоб навчитися співати, потрібно повірити в свої здібності, відкинути всі сумніви і за допомогою наших професійних викладачів усередині розвивати свої вокальні можливості.

У нашій Академії навчання вокалу проходить за трьома основними напрямками:

 • Естрадний вокал - це особливий вид сучасного вокального мистецтва, який, як стає зрозуміло вже навіть з назви, безпосередньо пов'язаний з естрадою. Одночасно з цим скажемо, що відтінків у нього багато, адже він поєднує в собі багато стилів і напрямків. Заняття естрадним вокалом припускають величезну палітру виразних засобів, яскравих і цікавих, що дозволяють не тільки продемонструвати всі можливості вокаліста, але також подати будь-яку пісню в необхідному драматичному виконанні.

 • Джазовий вокал - це порівняно новий напрямок в музичній педагогіці. Джазовий вокал - вельми багатий і наповнений різними прийомами, і тому, в порівнянні з європейською музикою, розширено безліччю засобів виразності, які використовуються завдяки носових і горлових звуків, гліссандо, вібрації, фальцету, різких форсованих звуком або шепоту.

 • Академічний вокал (класичний) - цей курс вимагає від співака широкої динамічної палітри голосу, емоційності виконання, вміння створювати живі реалістичні образи, чіткої дикції. Поставлений в академічній манері співочий голос відрізняється красою тембру, дзвінкість і округлістю голосних, рівністю двухоктавного діапазону, широкими динамічними можливостями, що ллється характером.

Разом з уроками вокалу рекомендовано освоїти один з музичних інструментів. Інструменти допомагають орієнтуватися в нотах і стежити за тим, щоб залишатися в тональності. Для вокалістів рекомендовані додаткові заняття на гітарі або фортепіано.

Запис на безкоштовний пробний урок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Чому хочете навчитися?

  ВИКЛАДАЧІ ВОКАЛУ

  Азовцева Анастасія

  Азовцева Анастасія

  Преподаватель джазового и эстрадного вокала. ТОП-преподаватель.

  Багаторазова переможниця Міжнародних вокальних конкурсів (Чехія, Італія, Болгарія, Словенія, Польща. Угорщина, Словаччина та інші).

  Признана «Хрустальным голосом» Всемирной унии искусств (г. Прага, Чехия)

  Работала cолисткой бэнда «Ukrainian orchestra» (г.Ульм, Германия)

  Солистка-вокалистка первого «Cabaret» шоу Западной Украины «AlineMiss»

  Освіта:

  Окончила Львовскую национальную музыкальную академию им. М.В.Лысенка (специализация: эстрадно-джазовый певец, преподаватель вокала)

  Магистр в Киевской муниципальной академии музыки им.Р.Глиера (специализация – эстрадный вокал)

  Дополнительное образование:

  Стажировка на курсах джазового вокала у таких ведущих певцов Польши: Кристины Пронько, Марека Ставински, Яноша Шрама

  Принимала участие в мастер-классе Боба Столофф (США), в рамках XVIII Международного джазового фестиваля «Jazz Bezz» Методика и практика джазового вокала; Секреты джазовой импровизации.

  Прошла курсы актерского мастерства в Киевском национальном университете театра, кино и телевидения им. И. Карпенко-Карого.

  Актриса школы театрального искусства «Спирограф» в городе Львов.