Якщо ви не уявляєте своє життя без музики, мрієте навчитися співати, брати участь в фестивалях або вступити до музичний ВНЗ – курс вокалу стане кращим вибором!


Про курс

  • Заняття можуть проводиться як індивідуально, так і в групах (гра в ансамблі).
  • Одночасно з навчанням по вокалу ви можете брати уроки з теорії музики і сольфеджіо, що прискорить розвиток вашого музичного слуху.
  • Контрактне навчання – 1 рік, або абонемент на 1 місяць.
  • Заняття проходять два рази на тиждень.
  • Тривалість одного уроку 45 хвилин.

Вокал – це мистецтво співу, майстерність володіння співочим голосом.

Хто з нас не любить співати? І навіть ті, у кого вокал поки не на висоті, часто з радістю готові підтримати дружнє колективне виконання тієї чи іншої пісні. Але ніщо не може зрівнятися з тим почуттям, коли тримаєш мікрофон в руках і розумієш – ти в центрі уваги, всі захоплюються тобою.

Однак вокал вважається одним з найбільш складним видів мистецтва. Треба розуміти – щоб добре співати, мало володіти музичним слухом, потрібно ще вміти володіти своїм голосом. Курс вокальних занять розробляється індивідуально, залежно від Ваших даних і поставлених цілей. Але навіть якщо Ви хочете співати в караоке, в нашій Академії з Вашим голосом працюватимуть кращі викладачі Києва.

Якщо ж Ви вирішили стати професійним вокалістом, рекомендує отримати повноцінну музичну освіту в Академії. Так Ви зможете отримати не тільки стандартну програму навчання звичайної музичної школи, а повний комплекс, що включає постановку голосу, роботу над співочим диханням, чистим інтонувати, володіння музичною грамотою, заняття з мікрофоном, роботу над сценічною мовою і способом, а також зможе брати участь в різних вокальних конкурсах і талант-шоу!

Заняття вокалом в Академії побудовані на індивідуальному підході до кожного учня.

Наші викладачі вокалу – позитивні, молоді, професійні. Ви будете з ними на «одній хвилі».

І пам’ятайте, щоб навчитися співати, потрібно повірити в свої здібності, відкинути всі сумніви і за допомогою наших професійних викладачів усередині розвивати свої вокальні можливості.

У нашій Академії навчання вокалу проходить за трьома основними напрямками:

  • Естрадний вокал – це особливий вид сучасного вокального мистецтва, який, як стає зрозуміло вже навіть з назви, безпосередньо пов’язаний з естрадою. Одночасно з цим скажемо, що відтінків у нього багато, адже він поєднує в собі багато стилів і напрямків. Заняття естрадним вокалом припускають величезну палітру виразних засобів, яскравих і цікавих, що дозволяють не тільки продемонструвати всі можливості вокаліста, але також подати будь-яку пісню в необхідному драматичному виконанні.

  • Джазовий вокал – це порівняно новий напрямок в музичній педагогіці. Джазовий вокал – вельми багатий і наповнений різними прийомами, і тому, в порівнянні з європейською музикою, розширено безліччю засобів виразності, які використовуються завдяки носових і горлових звуків, гліссандо, вібрації, фальцету, різких форсованих звуком або шепоту.

  • Академічний вокал (класичний) – цей курс вимагає від співака широкої динамічної палітри голосу, емоційності виконання, вміння створювати живі реалістичні образи, чіткої дикції. Поставлений в академічній манері співочий голос відрізняється красою тембру, дзвінкість і округлістю голосних, рівністю двухоктавного діапазону, широкими динамічними можливостями, що ллється характером.

Разом з уроками вокалу рекомендовано освоїти один з музичних інструментів. Інструменти допомагають орієнтуватися в нотах і стежити за тим, щоб залишатися в тональності. Для вокалістів рекомендовані додаткові заняття на гітарі чи фортепіано.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ ПО ВОКАЛУ

Вокал - Музыкальная Академия ДоМиАрт

Осадчук-Хавронічева Яна

Викладач по класу естрадний і джазовий вокал.

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра (солістка, викладач естрадного вокалу, викладач естрадно-джазового вокалу, учасник хору). Сертифікат про закінчення джазової інтенсивної програми професійного рівня Marek Balata.

Досвід викладання: Викладач в приватній школі вокалу.

Колективи та досягнення: Лауреат міжнародних конкурсів: «Перлина Ялти», «Південний експрес», «Play Natal». Лауреат і переможець всеукраїнських конкурсів.

Вокал - Музыкальная Академия ДоМиАрт

Василенко Тетяна Олегівна

Педагог по класу вокалу

Освіта: Київське вище музичне училище ім. Р.М. Глієра, спеціальність «хорове диригування». Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, спеціальність «хорове диригування». Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, аспірантура за фахом «теорія та історія культури».

Національний транспортний університет, курс підвищення кваліфікації для викладачів за фахом «формування психолого-педагогічної компетенції викладачів».

Досвід роботи: Викладацька діяльність з 2010 року (викладач по класу хору, ансамблю, викладач вокалу). Виконавський досвід роботи в хоровому колективі і сольно в супроводі інструментального ансамблю.

Колективи та досягнення: кандидат мистецтвознавства, участь в складі хорового колективу «Tenorezza» в постановці драматичного спектаклю «Філоктет-концерт» в Київському академічному театрі Драми та Комедії на лівому березі (1998 г.). Учасник науково-практичної конференції «Сучасний музичний театр: проблеми режисури», науково-практичної конференції «Інтерпретаційні механізми музичної творчості».

Мови викладання: українська, російська, англійська.