Класи навчання

DoMiArt 1

Вокал

Класичний, естрадний, джазовий

DoMiArt 2

Фортепіано

Академічне, джазове

DoMiArt 3

Духові

Гобой, фагот, саксофон, кларнет, труба, тромбон

DoMiArt 4

Гітара

Класична, джазова, естрадна

DoMiArt 5

Ударні

Барабан, ксилофон, віброфон, маримба

Форми навчання

DoMiArt 6

Індивідуальні заняття

DoMiArt 7

Групові заняття

DoMiArt 8

Абонементи і контракти

Про Академію

Більше, ніж музична школа

Що робить «DoMiArt» не просто музичною школою Києва?

Це високі стандарти, професійний і відповідальний підхід до навчання музиці дітей і дорослих. Саме тому «DoMiArt» не просто музична школа, це Музична Академія. Ми даємо нашим учням завжди більше, ніж стандартна програма навчання.

Нашим головним завданням є індивідуальний підхід до кожного учня, розкриття його потенціалу і здібностей, розширення музичного кругозору.

Музичне навчання в «DoMiArt» - не просто спосіб провести час або освітня програма, це стиль життя. Ви закохаєтесь в музику всерйоз і надовго. Вона стане невід'ємною частиною вашого життя. Крім всіх базових знань, які дає музична школа, ви навчитеся відчувати музику, імпровізувати і передавати свої емоції через голос або за допомогою музичного інструменту.

У «DoMiArt» вас будуть навчати викладачі Київського інституту музики ім. Р. Глієра, Національної музичної Академії ім.П.Чайковського.

Не залежно від того, чи хочете ви навчитися співати в караоке або плануєте стати професійним музикантом, в Академії «DoMiArt» ви отримаєте висококваліфіковані музичні уроки від найкращих педагогів України.

На відміну від стандартної музичної школи, «DoMiArt» дає більше можливостей для учнів різного рівня підготовки і віку. У нас розроблені спеціальні програми раннього розвитку для малюків 4-6 років, академічне навчання для дітей від 6 до 14 років, інтенсиви для абітурієнтів та студентів музичних вузів, а також програми для тих, хто просто готовий впустити музику в своє життя в будь-якому віці, аж до 99 років.

В Музичній Академії ви знайдете широкий вибір музичних напрямків для навчання. Якщо Ви хочете займатися на інструменті, який не вказаний на сайті, ви також можете залишити свою заявку, і ми підберемо для Вас професійного педагога і складемо індивідуальний план занять.

Чому Академія «DoMiArt», а не музична школа?

 • Сильний викладацький склад: основна частина викладачів мають науковий ступінь - професор, доцент.
 • Сучасні методики навчання з гнучким індивідуальним підходом.
 • Нові музичні класи, оснащені всім необхідним.
 • Власна студія звукозапису.
 • Професійна підготовка учнів до вступу в музичні ВУЗи України та зарубіжжя, а також підготовка до різних музичних конкурсів і фестивалів.
 • Можливість відточування майстерності в ансамблях або бендах.
 • Регулярні концерти класу педагогів в Арт-вітальні Академії і виступи на різних заходах Києва.
 • Майстер-класи провідних музикантів України та зарубіжжя.
 • Висококваліфікований підхід до навчання учнів будь-якого віку і рівня.

Інтер'єр Академії

Запишіться на безкоштовне тестування

  Ваше ім'я

  Ваш e-mail

  Номер телефону