Вас вітає Музична Академія «DoMiArt»!

Якщо Ви зайшли на наш сайт, значить, Ви цікавитеся музикою, і це прекрасно!

Музична освіта в «DoMiArt» - не просто спосіб провести час, це стиль життя. Ви закохаєтесь в музику всерйоз і надовго. Вона стане невід'ємною частиною Вашого життя.

Вибирайте Музичну Академію «DoMiArt» і вчіться музиці у кращих викладачів Національної музичної Академії ім. П.Чайковського та Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Крім базових занять, в Академії «DoMiArt» Вас чекають різноманітні майстер-класи від відомих інструменталістів і вокалістів України і зарубіжжя.

Якщо Ви хочете надалі пов'язати свою кар'єру з музикою, в нашій Академії Ви отримаєте висококваліфіковану підготовку до вступу у ВУЗ та впевнений старт в професію.

Якщо музика - це Ваше захоплення, в нашій Академії воно набуде нового змісту і вийде на більш високий рівень.

Музична академія «DoMiArt» - це не просто навчальний заклад, це простір творчості і натхнення.

На базі Академії проводяться різні майстер-класи по творчості і арт-терапії, тренінги і семінари, проходять художні та фотовиставки, організовуються творчі свята для дітей і дорослих, тімбілдингові програми і ще багато цікавого.

Музична Академія «DoMiArt» співпрацює з провідними композиторами і музикантами України. Якщо Ви мрієте про власній пісні або новому аранжуванні, в Академії Ви зможете замовити пісню і записати її в нашій студії звукозапису.

Музична Академія «DoMiArt» - це професійне творче простір для дітей і дорослих в Києві.

Музыкальная Академия 1