Преподаватели 1

Кочерженко Олександр Володимирович

Доцент, заслужений працівник культури України. Директор Музичної Академії ДоМіАрт. Викладач по дерев'яним духовим інструментам.

Освіта: Тбіліська консерваторія ім. В. Сараджішвілі.

Досвід викладання: З 1981 року. В даний момент завідувач кафедри виконавських дисциплін Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Колективи та досягнення: Після закінчення консерваторії працював солістом симфонічного оркестру Батумський філармонії. Координатор Міжнародного проекту Musikcollege (Штутгарт, Німеччина), член журі багатьох міжнародних конкурсів Польщі, Грузії та України. Засновник і генеральний директор Міжнародного конкурсу виконавців на дерев'яних духових інструментах ім. В.Антонова. Голова методичного об'єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного освіти) і ради директорів шкіл Київської області. Автор ряду науково-методичних праць. Неодноразово нагороджувався за вагомий внесок у забезпечення розвитку українського музичного мистецтва. Його студенти є переможцями і дипломантами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працюють в найпрестижніших оркестрах України та за кордоном.

Викладачі 2

Бондаренко Анна Юріївна

Завуч Академії, педагог по класу фортепіано

Освіта: Національна музична академія України ім. П. Чайковського, магістр.

Досвід викладання: більше 9 років. Концертмейстер в Київському інституті музики ім. Р. Глієра, викладач по класу фортепіано в Академії Сучасного Освіти А +, педагог по класу фортепіано в ДШМ №6 ім. Жуковського, концертмейстер хору хлопчиків та юнаків Національної музичної Академії України ім. П. Чайковського.

Колективи та досягнення: лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, отримала вищу категорію в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах з хором хлопчиків НМАУ ім. П. Чайковського (Бельгія, Іспанія, Португалія, Польща, Німеччина, Люксембург). Досвід гри з оркестром. Учні ведуть активну концертну діяльність.

Преподаватели 3

Храпко Ігор Васильович

Викладач по класу саксофон

Освіта: Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької; Київська музична академія ім. П. Чайковського (по класу саксофона).

Досвід викладання: Викладач в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Викладав клас саксофона у Київській музичній академії, в Національному університеті культури і мистецтв, в спеціалізованій музичній школі ім. М. Лисенка та в Київській міжнародній школі.

Колективи та досягнення: Артистичний директор Арт Сакс Квартету. Працював артистом Київського квартету саксофоністів і Київського муніципального духового оркестру. Учасник двох міжнародних конгресів саксофоністів в м Пезаро (Італія) і в м Монреаль (Канада). Гастролював у Франції, Бельгії, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Росії, Канаді, США, Південній Кореї, Китаї.

Преподаватели 4

Копоть Володимир Миколайович

Копоть Володимир Миколайович

Викладач по класу труба

Освіта: Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка (клас професора В. Швеця).

Досвід викладання: Київський інститут музики ім. Р. Глієра, відділення - Музичне мистецтво естради (клас труби, імпровізації і джазового ансамблю). Викладач-методист циклової комісії викладачів оркестрових, духових та ударних інструментів.

Колективи та досягнення: Трубач, Заслужений артист України. Учасник і соліст багатьох відомих оркестрів та ансамблів, з якими гастролював у Польщі, Німеччині, Голландії. Працював в Швейцарії в оркестрі під керівництвом Жермена Бурже (Канада). Є членом Світової організації гільдії (ITG) трубачів-професіоналів. Володіє інноваційними та освітніми методиками, активно їх використовує і впроваджує в професійне середовище. У заняттях зі студентами використовує новітні методи викладання (робота з комп'ютером і використання специфічних аксесуарів для контролю дихання). Підтримує творчі зв'язки з викладачами труби світового рівня.

Преподаватели 5

Вовчок Олена Євгенівна

Викладач по класу гітари і укулеле

Освіта: Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра

Досвід викладання: педагог по класу гітари в студії практики КІМ ім. Глієра

Колективи та досягнення: лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
виконавців на народних інструментах (гітара).

Преподаватели 6

Копоть Вікторія Володимирівна

Викладач майстерності актора і сценічної мови

Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

Досвід виклдання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

Колективи та досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» - Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського - циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» - Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі - приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Австралії. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.

Преподаватели 7

Головко Анастасія Дмитрівна

Викладач по класу ударних інструментів

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра (солістка, викладач ударної установки і клавішних ударних інструментів (ксилофон, віброфон, маримба).

Досвід викладання: педагог по класу ударних інструментів в студії практики КІМ ім. Глієра.

Колективи та досягнення: Неодноразовий лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах (Болгарія, Іспанія). Досвід гри з оркестром.

Преподаватели 8

Шустова Ольга Юріївна

Викладач по класу скрипки


Освіта: КІМ ім. Р. М. Глієра (клас скрипки і теорії музики), НМАУ ім. П. И. Чайковського (клас музичної композиції)
Досвід викладання: З 2015 року. Викладала сольфеджіо і музичну літературу в школах-студіях при КІМ ім. Р. М. Глієра та НМАУ ім. П. И.Чайковського. Викладає скрипку, сольфеджіо, теорію музики і музичну композицію дітям і дорослим. Серед учнів-учасники міжнародних дитячих музичних конкурсів і фестивалів.
Колективи та досягнення: магістр музики, стипендіатка президента України 2019 р учасниця міжнародних музичних конференцій, учасниця міжнародного музичного фестивалю «Музика молодих» (2016 р Київ), фестивалю "Прем'єри сезону» (2016 г. Киев), твори виконуються в кращих залах Києва.
Мови викладання: російська, українська, англійська.

Осадча Ярослава

Викладач по класу фортепіано

Освіта: Київська міська академія музики ім. Р. М. Глієра, бакалавр.

Досвід викладання: Викладач по класу фортепіано в ДМШ №22.

Колективи та досягнення:Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, учасниця всеукраїнських фестивалів і майстер-класів, член Студентського журі XI Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця