Преподаватели 1

Кочерженко Олександр Володимирович

Доцент, заслужений працівник культури України. Директор Музичної Академії ДоМіАрт. Викладач по дерев'яним духовим інструментам.

Освіта: Тбіліська консерваторія ім. В. Сараджішвілі.

Досвід викладання: З 1981 року. В даний момент завідувач кафедри виконавських дисциплін Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Колективи та досягнення: Після закінчення консерваторії працював солістом симфонічного оркестру Батумський філармонії. Координатор Міжнародного проекту Musikcollege (Штутгарт, Німеччина), член журі багатьох міжнародних конкурсів Польщі, Грузії та України. Засновник і генеральний директор Міжнародного конкурсу виконавців на дерев'яних духових інструментах ім. В.Антонова. Голова методичного об'єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного освіти) і ради директорів шкіл Київської області. Автор ряду науково-методичних праць. Неодноразово нагороджувався за вагомий внесок у забезпечення розвитку українського музичного мистецтва. Його студенти є переможцями і дипломантами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працюють в найпрестижніших оркестрах України та за кордоном.

Викладачі 2

Бондаренко Анна Юріївна

Завуч Академії, педагог по класу фортепіано

Освіта: Національна музична академія України ім. П. Чайковського, магістр.

Досвід викладання: більше 9 років. Концертмейстер в Київському інституті музики ім. Р. Глієра, викладач по класу фортепіано в Академії Сучасного Освіти А +, педагог по класу фортепіано в ДШМ №6 ім. Жуковського, концертмейстер хору хлопчиків та юнаків Національної музичної Академії України ім. П. Чайковського.

Колективи та досягнення: лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, отримала вищу категорію в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах з хором хлопчиків НМАУ ім. П. Чайковського (Бельгія, Іспанія, Португалія, Польща, Німеччина, Люксембург). Досвід гри з оркестром. Учні ведуть активну концертну діяльність.

Преподаватели 3

Храпко Ігор Васильович

Викладач по класу саксофон

Освіта: Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької; Київська музична академія ім. П. Чайковського (по класу саксофона).

Досвід викладання: Викладач в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Викладав клас саксофона у Київській музичній академії, в Національному університеті культури і мистецтв, в спеціалізованій музичній школі ім. М. Лисенка та в Київській міжнародній школі.

Колективи та досягнення: Артистичний директор Арт Сакс Квартету. Працював артистом Київського квартету саксофоністів і Київського муніципального духового оркестру. Учасник двох міжнародних конгресів саксофоністів в м Пезаро (Італія) і в м Монреаль (Канада). Гастролював у Франції, Бельгії, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Росії, Канаді, США, Південній Кореї, Китаї.

Преподаватели 4

Копоть Володимир Миколайович

Копоть Володимир Миколайович

Викладач по класу труба

Освіта: Львовская национальная музыкальная академия им. Н. В. Лысенко (класс профессора В. Швеца).

Досвід викладання: Київський інститут музики ім. Р. Глієра, відділення - Музичне мистецтво естради (клас труби, імпровізації і джазового ансамблю). Викладач-методист циклової комісії викладачів оркестрових, духових та ударних інструментів.

Колективи та досягнення: Трубач, Заслужений артист України. Учасник і соліст багатьох відомих оркестрів та ансамблів, з якими гастролював у Польщі, Німеччині, Голландії. Працював в Швейцарії в оркестрі під керівництвом Жермена Бурже (Канада). Є членом Світової організації гільдії (ITG) трубачів-професіоналів. Володіє інноваційними та освітніми методиками, активно їх використовує і впроваджує в професійне середовище. У заняттях зі студентами використовує новітні методи викладання (робота з комп'ютером і використання специфічних аксесуарів для контролю дихання). Підтримує творчі зв'язки з викладачами труби світового рівня.

Преподаватели 5

Вовчок Олена Євгенівна

Викладач по класу гітари і укулеле

Освіта: Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра

Досвід викладання: педагог по класу гітари в студії практики КІМ ім. Глієра

Колективи та досягнення: лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
виконавців на народних інструментах (гітара).

Преподаватели 6

Копоть Вікторія Володимирівна

Викладач майстерності актора і сценічної мови

Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

Досвід виклдання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

Колективи та досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» - Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського - циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» - Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі - приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Австралії. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.

Преподаватели 7

Головко Анастасія Дмитрівна

Викладач по класу ударних інструментів

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра (солістка, викладач ударної установки і клавішних ударних інструментів (ксилофон, віброфон, маримба).

Досвід викладання: педагог по класу ударних інструментів в студії практики КІМ ім. Глієра.

Колективи та досягнення: Неодноразовий лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах (Болгарія, Іспанія). Досвід гри з оркестром.

Преподаватели 8

Шустова Ольга Юріївна

Викладач по класу скрипки

 

Освіта: КІМ ім. Р. М. Глієра (клас скрипки і теорії музики), НМАУ ім. П. И. Чайковського (клас музичної композиції)
Досвід викладання: З 2015 року. Викладала сольфеджіо і музичну літературу в школах-студіях при КІМ ім. Р. М. Глієра та НМАУ ім. П. И.Чайковського. Преподает скрипку, сольфеджио, теорию музыки и музыкальную композицию детям и взрослым. Среди учеников- участники международных детских музыкальных конкурсов и фестивалей.
Колективи та досягнення: магистр музыки, стипендиатка президента Украины 2019 г., участница международных музыкальных конференций, участница международного музыкального фестиваля «Музыка молодых» ( 2016 г., Киев), фестиваля » Премьеры сезона» ( 2016 г. Киев) , произведения исполняются в лучших залах Киева.
Мови викладання: російська, українська, англійська.

Осадча Ярослава

Викладач по класу фортепіано

Освіта: Київська міська академія музики ім. Р. М. Глієра, бакалавр.

Досвід викладання: Викладач по класу фортепіано в ДМШ №22.

Колективи та досягнення:Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, учасниця всеукраїнських фестивалів і майстер-класів, член Студентського журі XI Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця

Азовцева Анастасія

Азовцева Анастасія

Викладач джазового та естрадного вокалу

Освіта: Львівську національну музичну академію ім. М.В.Лисенка (спеціалізація: естрадно-джазовий співак, викладач вокалу).

Колективи та досягнення: Багаторазова переможниця Міжнародних вокальних конкурсів (Чехія, Італія, Болгарія, Словенія, Польща. Угорщина, Словаччина та інші). Визнана «Кришталевим голосом» Всесвітньої унії мистецтв (м Прага, Чехія). Працювала солісткою бенду «Ukrainian orchestra» (м.Ульм, Німеччина). Солістка-вокалістка першого "Cabaret" шоу Західної України «AlineMiss».