Саксофон - тростинові духовий музичний інструмент, за принципом звуковидобування належить до сімейства язичкових дерев'яних духових музичних інструментів. Є одним з основних інструментів джазу і споріднених йому жанрів, а також естрадної музики. Інструмент має повний і потужним звучанням, співучим тембром і великий технічної рухливістю. Це ідеальний інструмент для імпровізацій з цікавим звучанням і не менш цікавою історією! Його специфічний тембр і виразні можливості привертають цінителів гарної, якісної музики. Навчитися грати на саксофоні досить складно, але і дуже цікаво. Тому доцільно починати займатися з 13 років.

Для навчання грі на саксофоні важливі розвиток і постановка звукового апарату, і саме над цими аспектами працює педагог. Імпровізація на саксофоні - «вищий пілотаж»! Талант або завзяте навчання? Істинний саксофоніст і то, і то. Ви хочете таким стати? Ніколи не пізно почати закладати основи або вдосконалюватися!

У нашій Академії навчання гри на саксофоні проходить:

 • альт-саксофон;

 • тенор-саксофон;

 • баритон-саксофон.

Запис на безкоштовний пробний урок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Чому хочете навчитися?

  ВИКЛАДАЧІ

  Саксофон 1

  Храпко Ігор Васильович

  Преподаватель по классу саксофон. ТОП-преподаватель.

  Освіта: Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької; Київська музична академія ім. П. Чайковського (по класу саксофона).

  Досвід викладання: Викладач в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Викладав клас саксофона у Київській музичній академії, в Національному університеті культури і мистецтв, в спеціалізованій музичній школі ім. М. Лисенка та в Київській міжнародній школі.

  Колективи та досягнення: Артистичний директор Арт Сакс Квартету. Працював артистом Київського квартету саксофоністів і Київського муніципального духового оркестру. Учасник двох міжнародних конгресів саксофоністів в м Пезаро (Італія) і в м Монреаль (Канада). Гастролював у Франції, Бельгії, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Росії, Канаді, США, Південній Кореї, Китаї.