Уроки гітари

Запрошуємо на індивідуальні уроки гітари в Музичну Академію D0MiArt.

Сьогодні гітара – один з найпопулярніших музичних інструментів. Щороку в світі продається більше 10 мільйонів гітар. Гітара застосовується як акомпануючий інструменту у багатьох музичних стилях, а також як сольний класичний інструмент.

Багатьом здається, що навчитися грати на гітарі можна самостійно. Це дійсно можливо. Але якщо ви хочете навчитися грати швидко і правильно, то краще звернутися до професіоналів. Уроки гітари з викладачем приведуть вас до мети набагато швидше.

Викладач оцінить ваші здібності та нахили, а також цілі, які ви перед собою ставите, і підбере найбільш ефективний метод і темп навчання.

Як довго триватиме ваш курс навчання грі на гітарі? Це безпосередньо залежить від ваших цілей.
Якщо ваша мета – виконувати улюблені пісні для душі або на вечірках для друзів, навчання не займе багато часу. Ви можете взяти кілька уроків гри на гітарі і вже добре виконувати улюблену мелодію. А за пару місяців стати зіркою «посиденьок» під гітару.

Але якщо ви хочете досягти високого рівня майстерності або стати професійним музикантом, то вам необхідно буде присвятити навчанню кілька років, вивчаючи теорію музики і освоюючи складні прийоми гри.

Для тих, хто хоче стати професійним музикантом, в нашій Академії існує курс Академічного навчання, який відповідає базовій програмі музичної школи, але був вдосконалений на кафедрах виконавчих дисциплін Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.

У нашій Академії навчання гри на гітарі проходить по класах:

  • класична гітара;

  • джазова гітара;

  • естрадна гітара;

  • укулєле.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

уроки гитары - лучшая музыкальная школа киева

Вовчок Олена Євгенієвна

Викладач по класу гітари і укулеле

Освіта: Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра

Досвід викладання: педагог по класу гітари в студії практики КІМ ім. Глієра

Колективи та досягнення: лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
виконавців на народних інструментах (гітара).