Фортепіано

— клавішний струнний музичний інструмент. Фортепіано є класом клавишно-струнних музичних інструментів – роялів і піаніно. Назва походить від італ. forte – «голосно» і piano – «тихо».

Фортепіано – самий чарівний і незвичайний музичний інструмент. Його звуки з перших секунд проникають в самі глибини нашої душі і, досягнувши її затишних куточків, залишаються там уже назавжди. Досить почути лише одну мелодію, і ти вже ніколи не залишишся байдужим. Неможливо описати всю пишноту, красу і різноманітність звукової палітри даного інструменту. Її можна тільки почути.

Читайте також: Фортепіано як перший музичний інструмент

На фортепіано можна зіграти будь-які твори, призначені для виконання оркестром, будь-яким іншим інструментом або голосом. Саме тому всі видатні композитори прекрасно володіли фортепіано.

І якщо ви вирішили займатися музикою серйозно, то навчання грі на фортепіано дасть вам таке глибоке розуміння музики і гармонії, яке не зможе дати жоден інший інструмент. В Академії ви можете отримати початкову і середню музичну освіту по класу фортепіано або брати окремі індивідуальні уроки.

Читайте також: Навчання музиці і вік. Як вибрати інструмент для дитини?

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

Бондаренко Анна Юріївна

Завуч Академії, педагог по класу фортепіано.

Освіта: Національна музична академія України ім. П. Чайковського, магістр;

Досвід викладання: більше 7 років. Концертмейстер в Київському інституті музики ім. Р. Глієра, викладач по класу фортепіано в Академії Сучасного Освіти А +, педагог по класу фортепіано в ДШМ №6 ім. Жуковського, концертмейстер хору хлопчиків та юнаків Національної музичної Академії України ім. П. Чайковського.

Колективи та досягнення: лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, отримала другу категорію в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах з хором хлопчиків НМАУ ім. П. Чайковського (Бельгія, Іспанія, Португалія, Польща, Німеччина, Люксембург). Досвід гри з оркестром. Учні ведуть активну концертну діяльність.

Фортепиано - Лучшая музыкальная школа Киева