Уроки фортепіано

Наші педагоги, які присвятили більшу частину свого життя і часу грі на фортепіано і досягли вершин виконавської майстерності, навчать вас виконувати вашу улюблену музику незалежно від вашого рівня підготовки і дадуть вам всі необхідні навички і вміння для подальшого музичного розвитку.

Про курс

 • Заняття можуть проводиться як індивідуально, так і в групах (гра в ансамблі).
 • Одночасно з навчанням по фортепіано ви можете брати уроки з теорії музики і сольфеджіо, що прискорить розвиток вашого музичного слуху.
 • Контрактне навчання — 1 рік, або абонемент на 1 місяць.
 • Заняття проходять два рази на тиждень. Тривалість одного уроку 45 хвилин.

Чому ви навчитеся

Навчитеся грати двома руками

Ми відразу ж будемо вчитися грати двома руками, і вже через кілька занять ви побачите, що це не так складно, як здається.

Розвинете почуття ритму

Заняття на фортепіано розвивають почуття ритму - ви зможете краще відчути музику

Зможете грати композиції з пам'яті

Ви зможете похвалитися перед друзями навичками гри на фортепіано вже через місяць, на заняттях ми розучуємо композиції, які вам цікаво грати.

Навчитеся читати ноти

Ноти перестануть бути для вас невідомою мовою. Ви побачите як всі ці незрозумілі символи легко перетворюються в мелодію.

Зможете самостійно розбирати композиції

Ви зможете самі розібрати по нотах і вивчити вподобану композицію. Розставити правильні акценти і зіграти її.

Станете щасливіше і музичнішими

Ви зможете по-новому виражати свої почуття. А ще по-новому почуєте музику - зможете розрізняти раніше непомітні деталі в звичних композиціях.

Відповіді на ваші питання

Як ми вибираємо репертуар для занять?

Ми фокусуємося на тому репертуарі і стилі музики, який цікавий студенту. Крім цього, педагог знайомить студентів з сучасними виконавцями і рекомендує музичні твори для зростання і розвитку.

Чому краще займатися в Академії, ніж у приватного репетитора?

В Академії ви можете відвідувати уроки у різних викладачів, у кожного з яких свій метод і бачення музики. Ви оточені людьми зі схожими інтересами та завданнями, а відвідуючи урок іншого учня можна почути свої ж помилки з боку і теж чогось навчитися. В Академії ви поринете в атмосферу музики і творчості, зможете пройти при необхідності курс теорії музики і сольфеджіо, щоб глибше розуміти музику. Також, в Академії ви отримаєте можливість виступити на концерті - як в домашній атмосфері нашої Арт-вітальні, так і на великій сцені. Практика концертних виступів має велике значення для розвитку музичних здібностей. Ви не тільки вчитеся справлятися з хвилюванням, але і відчуваєте на практиці як поводитися перед публікою.


Фортепіано

— клавішний струнний музичний інструмент. Фортепіано є класом клавишно-струнних музичних інструментів - роялів і піаніно. Назва походить від італ. forte - «голосно» і piano - «тихо».

Фортепіано - самий чарівний і незвичайний музичний інструмент. Його звуки з перших секунд проникають в самі глибини нашої душі і, досягнувши її затишних куточків, залишаються там уже назавжди. Досить почути лише одну мелодію, і ти вже ніколи не залишишся байдужим. Неможливо описати всю пишноту, красу і різноманітність звукової палітри даного інструменту. Її можна тільки почути.

Читайте також: Фортепіано як перший музичний інструмент

На фортепіано можна зіграти будь-які твори, призначені для виконання оркестром, будь-яким іншим інструментом або голосом. Саме тому всі видатні композитори прекрасно володіли фортепіано.

І якщо ви вирішили займатися музикою серйозно, то навчання грі на фортепіано дасть вам таке глибоке розуміння музики і гармонії, яке не зможе дати жоден інший інструмент. В Академії ви можете отримати початкову і середню музичну освіту по класу фортепіано або брати окремі індивідуальні уроки.

Читайте також: Навчання музиці і вік. Як вибрати інструмент для дитини?

Запис на безкоштовний пробний урок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Чому хочете навчитися?

  ВИКЛАДАЧІ

  Бондаренко Анна Юріївна

  Завуч Академії ім. Р. Глієра, педагог по класу фортепіано. ТОП-викладач.

  Освіта: Національна музична академія України ім. П. Чайковського, магістр.

  Досвід викладання: більше 7 років. Концертмейстер в Київському інституті музики ім. Р. Глієра, викладач по класу фортепіано в Академії Сучасного Освіти А +, педагог по класу фортепіано в ДШМ №6 ім. Жуковського, концертмейстер хору хлопчиків та юнаків Національної музичної Академії України ім. П. Чайковського.

  Колективи та досягнення: лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, отримала вищу категорію в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах з хором хлопчиків НМАУ ім. П. Чайковського (Бельгія, Іспанія, Португалія, Польща, Німеччина, Люксембург). Досвід гри з оркестром. Учні ведуть активну концертну діяльність.

  Фото: Бондаренко Анна Юрьевна