Уроки акторської майстерності

Про курс

 • Заняття можуть проводиться як  індивідуально, так і в групах.
 • Контрактне навчання — 1 рік,  або абонемент на 1 місяць.
 • Заняття проходять два рази на тиждень.
 • Тривалість одного уроку 45 хвилин.

 

Чому ви навчитеся? 

 • Вивчіть акторську гру для життя і сцени
 • Розкриєте свою індивідуальність і харизму
 • Станете вільним і упевненим в житті і на сцені
 • Розвинете пам'ять, увагу і творчу уяву

Відповіді на ваші питання

Як проходять заняття?

Програма навчання акторської майстерності створена спеціально з урахуванням психології дітей, особливостей уваги, здатності концентруватися, інтересів. Уроки проходять в ігровій формі, присутні нескладні фізичні вправи, завдання на концентрацію, пам'ять, розвиток уяви. Заняття включають елементи сценічної мови, сценічного руху, пластики.

Що потрібно брати c собою на пробне заняття?

На заняття з акторської майстерності необхідно мати з собою форму чорного кольору (футболка, гольф, лосини, штани) і змінне взуття - чешки або балетки.

Як формуються групи?

Групи формуються за віком:

 • молодша (6-10 років),
 • середня (11-17 років),
 • старша (від 17 років).

«Сценічна індивідуальність - це духовна індивідуальність, перш за все. Це кут зору художника на творчість, це і художня призма, через яку він дивиться на світ людей і творчість »

Істинне сценічне мистецтво - це перш за все мистецтво художнього ансамблю.

Отже, творча індивідуальність полягає в самій особистості актора. Вона складається з психофізичних даних вихованця - його зовнішності, голосу, емоційності, відповідності зовнішніх і внутрішніх даних і завжди - взаємодіє з його світоглядом, поглядом на життя і мистецтво.

Актор в своєму психофізичному єдності є для самого себе інструментом. Матеріал його мистецтва - дія. Тому, бажаючи створити сприятливі умови для творчості, він призводить до належного стану інструмент акторського мистецтва -власний організм. Потрібно зробити цей інструмент податливим творчому імпульсу, тобто готовим в будь-який момент здійснити необхідну дію. Для цього необхідно удосконалювати як внутрішню (психічну), так і зовнішню (фізичну) його боку.

 • На заняттях акторської майстерності з часом ви зможете сформувати свою творчу особистість і розкрити її, привчитися до щоденної систематичної роботи, розвинути в собі вимогливість і самокритичність, уважне і доброзичливе ставлення до товаришів. Адже акторська майстерність - це особистий розвиток і взаємодія з партнерами.
 • Ми будемо працювати над вихованням внутрішньої техніки, і над розвитком зовнішньої техніки. Активна зосередженість (сценічне увагу), вільне від зайвої напруги тіло (сценічна свобода), правильна оцінка пропонованих обставин (сценічна віра), також бажання і готовність діяти, що виникають на цій основі. Ці елементи і потрібно виховувати у актора, щоб розвинути в ньому здатності приводити себе в правильне сценічне стан, в правильне сценічне самопочуття.

Запис на безкоштовний пробний урок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Чому хочете навчитися?

  ВИКЛАДАЧІ

  Актерское мастерство 1

  Копоть Вікторія Володимирівна

  Викладач майстерності актора і сценічної мови

  Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

  Досвід викладання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

  Колективи та досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» - Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського - циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» - Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі - приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Австралії. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.