Виразне читання - це мистецтво. Акт цього мистецтва, на думку психологів, є творчим актом. Актом раціонального пізнання, розуміння, впізнавання, асоціації тощо. Це невід'ємна частина акторської майстерності і артистів вокалістів.

К. Станіславський зазначав: «Потрібно вміти не тільки самому собі насолоджуватися промовою, а й дати можливість бути присутнім ... уловити і зрозуміти те, що заслуговує на увагу. Потрібно непомітно вкласти слова і інтонацію у вуха слухачів ... Погана мова створює нерозуміння яке затуманює сенс ».

Елементи техніки мови:

  • Дихання - фізіологічна основа мови
  • Голос - головний інструмент читця, актора, вокаліста
  • Дикція - чітке проголошення звуків, слів, виразів
  • Орфоепія - правильне літературну вимову

Сценічна мова знадобиться в будь-якій професії і в найнесподіваніших ситуаціях життя. Це впевненість в собі і вільне спілкування в різних колах.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

Сценическая речь 1

Копоть Вікторія Володимирівна

Викладач майстерності актора і сценічної мови

Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

Досвід викладання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

Колективи та досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» - Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського - циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» - Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі - приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Австралії. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.