Флейта є одним з найдавніших за походженням музичних інструментів. На відміну від інших духових інструментів, у флейти звуки утворюються в результаті розсічення потоку повітря об грань, замість використання язичка.

Леонардо да Вінчі, Мартін Лютер, Бенвенуто Челліні, Джордж Вашингтон, Артур Шопенгауер, Федір Ушаков і багато інших великих людей захоплювалися грою на флейті.

Протягом уроків гри на флейті ви близько дізнаєтеся інструмент, навчитеся правильно видобувати звуки, освоїте правильну постановку рук.

Завдання педагога - навчити учня грати майстерно, витягуючи з інструменту «мереживні» прозорі звуки. На уроках флейти не буває нудно. Цей заворожливий музичний інструмент має широкі можливості виконання різних творів і обмежується тільки кругозором і музичним смаком учня, тому ви під час навчання зможете вибирати для себе найбільш цікавий репертуар.

Досягти аматорського рівня можна протягом декількох уроків гри на флейті і радувати виконанням своїх друзів і домочадців. Щоб стати професіоналом, потрібно більше часу і зусиль, щоб освоїти безліч дрібних нюансів гри, які відрізняють якісний, красивий і рівний звук.

Читайте також: Уроки флейти: розвиток і користь для здоров'я

Для аматорського рівня рекомендована абонементна система Академією, а для професіоналів підійде Академічного навчання, програма якого розроблена на кафедрах виконавських дисциплін Київського інституту музики ім.Р.М. Глієра. 

Але хоч би якого рівня майстерності Ви не хотіли б досягти, важливо займатися у досвідчених педагогів.

У нашій Академії навчання проходить на наступних інструментах:

 • блокфлейта;

 • флейта.

Запис на безкоштовний пробний урок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Чому хочете навчитися?

  ВИКЛАДАЧІ

  Флейта - DoMiArt- Лучшая музыкальная школа Киева

  Кузьменко Ганна Юріївна

  Заввідділом оркестрових інструментів, педагог по класу флейти.

  Освіта: Національна Академія України ім. П. Чайковського (клас професора, народного артиста України Кудряшова).

  Досвід викладання: Викладач по класу флейти в Київському інституті музики ім. Р. Глієра.

  Колективи та досягнення: Неодноразовий лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Сольні концерти в м Катовіце, Краків (Польща). Артист симфонічного оркестру Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. З 2009 року - артист симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України. Студенти - лауреати і дипломанти всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.