У нашому театрі пісні ви навчитеся не тільки співати, а ще й долучитися до мистецтва акторської майстерності, зможете взяти участь в цікавих постановках, і навіть в музичних виставах. Наші діти не просто співають, а ще й різнобічно розвиваються, навчаючись передавати свої емоції за допомогою міміки, жестів, рухів. Адже просто співу мало, потрібно вміти розкрити образ, створити настрій.

Спів в ансамблі допомагає розкрити творчі здібності дітей, набути впевненості в собі, подолати сором і страх перед сценою і публічними виступами. Ансамблевий спів розвиває музикальність, слух, також почуття ритму. Розвиває вокальні дані кожного учасника.

На ансамблевих заняттях діти вчаться співати a capella, і з акомпанементом, а також у супроводі фонограми.

У програму входить: постановка дихання, робота над звуком, інтонацією, динамікою, створенням сценічного образу.

На заняттях з акторської майстерності ви навчитеся розкріпачувати своє тіло, акторської постановки голосу, і, звичайно, правильному диханню. Крім того, завжди цікаво весело і з користю провести час в компанії однодумців.

Вивчаючи акторську майстерність і використовуючи його в співі, діти відчувають впевненість в собі, задоволення від виступу на сцені, багато наших юні артисти беруть участь в різних конкурсах.

Запрошуємо вас в нашу дружну творчу сім’ю!

У програму занять театру пісні входить: два заняття по вокалу в тиждень і одне з акторської майстерності.

Відкрито набір на прослуховування в молодшу групу ансамблю – 6-7 років, і в старшу 8-16 років.