Викладачі 1

Кочерженко Олександр Володимирович

Доцент, заслужений працівник культури України. Директор Музичної Академії ДоМіАрт. Викладач по дерев’яних духових інструментів.

Освіта: Тбіліська консерваторія ім. В. Сараджішвілі.

Досвід викладання: З 1981 року. В даний момент завідувач кафедри виконавських дисциплін Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Колективи та досягнення: Після закінчення консерваторії працював солістом симфонічного оркестру Батумський філармонії. Координатор Міжнародного проекту Musikcollege (Штутгарт, Німеччина), член журі багатьох міжнародних конкурсів Польщі, Грузії та України. Засновник і генеральний директор Міжнародного конкурсу виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. В.Антонова. Голова методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного освіти) і ради директорів шкіл Київської області. Автор ряду науково-методичних праць. Неодноразово нагороджувався за вагомий внесок у забезпечення розвитку українського музичного мистецтва. Його студенти є переможцями і дипломантами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працюють в найпрестижніших оркестрах України та за кордоном.

Бондаренко Анна Юріївна

Завуч Академії, педагог по класу фортепіано

Освіта: Національна музична академія України ім. П. Чайковського, магістр.

Досвід викладання: понад 9 років. Концертмейстер в Київському інституті музики ім. Р. Глієра, викладач по класу фортепіано в Академії Сучасного Освіти А +, педагог по класу фортепіано в ДШМ №6 ім. Жуковського, концертмейстер хору хлопчиків та юнаків Національної музичної Академії України ім. П. Чайковського.

Колективи та досягнення: лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, отримала вищу категорію в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах з хором хлопчиків НМАУ ім. П. Чайковського (Бельгія, Іспанія, Португалія, Польща, Німеччина, Люксембург). Досвід гри з оркестром. Учні ведуть активну концертну діяльність.

Викладачі 2
Викладачі 3

Храпко Ігор Васильович

Викладач по класу саксофон

Освіта: Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької; Київська музична академія ім. П. Чайковського (по класу саксофона).

Досвід викладання: Викладач в Київському інституті музики ім. Р. Глієра. Викладав клас саксофона у Київській музичній академії, в Національному університеті культури і мистецтв, в спеціалізованій музичній школі ім. М. Лисенка та в Київській міжнародній школі.

Колективи та досягнення: Артистичний директор Арт Сакс Квартету. Працював артистом Київського квартету саксофоністів і Київського муніципального духового оркестру. Учасник двох міжнародних конгресів саксофоністів в м Пезаро (Італія) і в м Монреаль (Канада). Гастролював у Франції, Бельгії, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Росії, Канаді, США, Південній Кореї, Китаї.

Кузьменко Анна Юріївна

Заввідділом оркестрових інструментів, педагог по класу флейти

Освіта: Національна Академія України ім. П. Чайковського (клас професора, народного артиста України Кудряшова).

Досвід викладання: Викладач по класу флейти в Київському інституті музики ім. Р. Глієра.

Колективи та досягнення: Неодноразовий лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Сольні концерти в м Катовіце, Краків (Польща). Артист симфонічного оркестру Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. З 2009 року – артист симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України. Студенти – лауреати і дипломанти всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Викладачі 4
Викладачі 5

Копоть Володимир Миколайович

Викладач по класу труба

Освіта: Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка (клас професора В. Швеця).

Досвід викладання: Київський інститут музики ім. Р. Глієра, відділення – Музичне мистецтво естради (клас труби, імпровізації і джазового ансамблю). Викладач-методист циклової комісії викладачів оркестрових, духових та ударних інструментів.

Колективи та досягнення: Трубач, Заслужений артист України. Учасник і соліст багатьох відомих оркестрів та ансамблів, з якими гастролював у Польщі, Німеччині, Голландії. Працював в Швейцарії в оркестрі під керівництвом Жермена Бурже (Канада). Є членом Світової організації гільдії (ITG) трубачів-професіоналів. Володіє інноваційними та освітніми методиками, активно їх використовує і впроваджує в професійне середовище. У заняттях зі студентами використовує новітні методи викладання (робота з комп’ютером і використання специфічних аксесуарів для контролю дихання). Підтримує творчі зв’язки з викладачами труби світового рівня.

Вовчок Олена Євгенівна

Викладач по класу гітари і укулеле

Освіта: Київський Інститут Музики ім. Р. М. Глієра

Досвід викладання: педагог по класу гітари в студії практики КІМ ім. Глієра

Колективи та досягнення: лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
виконавців на народних інструментах (гітара).

Викладачі 6
Викладачі 7

Гусак Ольга Вадимівна

Викладач сольфеджіо та теорії музики, дошкільна музична підготовка

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра. Музикознавство, фортепіано.

Досвід викладання: 5 років. Викладала теоретичні дисципліни в Вишнівська школі мистецтв, працювала в Академії Сучасного освіти (музична грамота, фортепіано), займалася з групою професійної орієнтації (абітурієнти) в музичній школі-студії при Київському інституті музики ім. Глієра.

Колективи та досягнення: учасник Всеукраїнської конференції «Молоді музикознавці України» в напрямку «Історія музики», член прес-групи Міжнародного фортепіанного конкурсу пам’яті Володимира Горовиця (2012). Учні – нині студенти КІМ ім. Р. М. Глієра, Російського Державного музичного училища естрадного та джазового мистецтва (Москва). У 2017 році в Київський обласний коледж культури і мистецтв надійшла учениця школи ДоМіАрт Анна Галушка.

Копоть Вікторія Володимирівна

Викладач майстерності актора і сценічної мови

Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

Досвід викладання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

Колективи та досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» – Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського – циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» – Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі – приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Австралії. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.

Викладачі 8
Викладачі 9

Василенко Тетяна Олегівна

Педагог по класу вокалу

Освіта: Київське вище музичне училище ім. Р.М. Глієра, спеціальність «хорове диригування». Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, спеціальність «хорове диригування». Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, аспірантура за фахом «теорія та історія культури».

Національний транспортний університет, курс підвищення кваліфікації для викладачів за фахом «формування психолого-педагогічної компетенції викладачів».

Досвід роботи: Викладацька діяльність з 2010 року (викладач по класу хору, ансамблю, викладач вокалу). Виконавський досвід роботи в хоровому колективі і сольно в супроводі інструментального ансамблю.

Колективи та досягнення: кандидат мистецтвознавства, участь в складі хорового колективу «Tenorezza» в постановці драматичного спектаклю «Філоктет-концерт» в Київському академічному театрі Драми та Комедії на лівому березі (1998 г.). Учасник науково-практичної конференції «Сучасний музичний театр: проблеми режисури», науково-практичної конференції «Інтерпретаційні механізми музичної творчості».

Мови викладання: українська, російська, англійська.

Головко Анастасія Дмитрівна

Педагог по класу ударних інструментів

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра (солістка, викладач ударної установки і клавішних ударних інструментів (ксилофон, віброфон, маримба).

Досвід викладання: педагог по класу ударних інструментів в студії практики КІМ ім. Глієра.

Колективи та досягнення: Неодноразовий лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Участь в міжнародних фестивалях і конкурсах (Болгарія, Іспанія). Досвід гри з оркестром.

Викладачі 10
Викладачі 11

Кочубей Вікторія Володимирівна

Педагог по класу фортепіано

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра (викладач фортепіано, концертмейстер, соліст камерного ансамблю.

Досвід роботи: більше 6 років з дітьми і дорослими. Концертмейстер студії класичного вокалу з 2014р.

Колективи та досягнення: лауреат українських та міжнародних конкурсів і фестивалів, в якості соліста і концертмейстера. Член організаційної групи Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. Участь в міжнародній літній академії (майстер класи професорів Якова Касмана і Олексія Гринюка).