22 грудня відбувся новорічний концерт Академії, в якому брали участь учні всіх класів і напрямків. Такий яскравий калейдоскоп виступів, який і раніше мерехтів різноманітністю музичних номерів, в цей раз був ще яскравіше – адже в контрастному порядку виступали і дорослі виконавці, і найменші!

Для малюків такий сценарій був зовсім в новинку, адже раніше вони виступали на самому початку, так як вислухати велику кількість виступів для них було важко. Але вони проявили себе як справжні професіонали! З інтересом і задоволенням і діти, і дорослі зустріли всі 35 номерів концерту!

Академія Доміарт пишається своїми успіхами! Адже ще недавно найменші наші віртуози малювали сердечка, поки тільки слухаючи класичну музику, а зараз вони гідно самі виконують твори великих композиторів на великій сцені на різних музичних інструментах: фортепіано, флейта, саксофон, гітара, труба. А ті, хто постарше, виконують вже зовсім серйозну музику – як класиків, так і рок, поп, джаз.

Блискучим номером був барабанщик Марк Корнівський, який підкорив усіх своєю ритмічністю і харизмою. Важко не закохатися в таке виконання!

Величезний професійне зростання продемонстрував клас вокалу! Така динаміка в розвитку голосів, інтонації, розкуті сценічні рухи, талановито обраний репертуар – просто не було слів, тільки крики «браво» і гучні оплески!

Ми дуже раді, що нам вдалося з таким успіхом провести новорічний концерт! Неймовірно, але з кожним разом він стає все більше і більше, все ширше стає діапазон учасників – і за віком, і за жанрами виступів. Але що характерно – це прогресія професійної підготовки учасників! Залишається тільки дивуватися, наскільки виростають в музичному розвитку наші учні! Спасибі нашим найкращим викладачам за таку плідну роботу!

І, звичайно ж, всі учасники отримали подарунки! Тепер час трохи відпочити і радісно провести новорічні свята, набратися нових сил і натхнення!