Уроки вокалу: Чому варто займатися вокалом?

Багато хто думає, що на уроках вокалу вчать широко відкривати рот і голосно співати. Це абсолютно не так. В першу чергу, заняття музикою з перспективою подальших сольних виступів розкріпачують особистість. Уроки співу – не тільки навчання управлінню голосом.

уроки вокала - лучшая музыкальная школа Киева

Перш за все, на уроках вокалу навчають акторської майстерності і тому, як вести себе на сцені, як показати мімікою і жестами характер виконуваного твору. Адже вокаліст – не просто людина співає, а людина виконуючий, що пропускає через себе емоції, характер і драматургію твору, який він співає.

Також читайте: Як вибрати музичну школу?

Щоб навчитися правильно співати, потрібно знати фізіологію організму. За рахунок чого і як з’являється звук? Що таке голосові зв’язки? Як взаємодіють голосової і дихальний апарат? Все це пояснює педагог по вокалу. Запитаєте, навіщо це знати вашій дитині? А як піаніст може грати на роялі, не знаючи нот? Або скрипаль – грати на скрипці, не знаючи назв струн?

На уроках вокалу розвивається інтонація, музичний слух, дикція, почуття ритму.

уроки вокала - лучшая музыкальная школа Киева

Учень отримує комплексне музичну освіту, при цьому виховуючи культуру мови, смак, характер. Він відкриває в собі нові таланти, пишається досягненнями, які з таким трудом далися йому. Тому що спів – мистецтво інтелектуальне. Не можна просто співати, потрібно контролювати кожен звук, який відтворюєш.

Також читайте: Уроки флейти: розвиток і користь для здоров’я

Але перш за все на уроках вокалу вчать правильно дихати. Дихання – це основа правильного співу. Правильно взяте дихання відповідає за силу і тембр (унікальність) голоси. Для цього етапу навчання розроблені різноманітні методики дихання. Найпопулярнішою є дихальна гімнастика А. Н. Стрельникової. Спочатку ця дихальна програма була створена нею через втрату голосу, який вона хотіла відновити. У результаті їй вдалося цього досягти і в подальшому її дихальні вправи допомогли багатьом людям.

Так що відповідь на питання «чи потрібно займатися вокалом вашій дитині?» Очевидний. Це всебічно розвиває дисципліна, яка додасть вашій дитині впевненість у собі і своїх силах.

Запрошуємо на індивідуальні уроки вокалу

Катерина Журавльова