Без знання нот, вміння читати з листа, розуміння законів гармонії важко досягати професійних навичок. Неможливо стати професійним музикантом без базових теоретичних знань. Наші викладачі допоможуть вам розібратися в цій заплутаній і лякає предмет. Індивідуальний підхід дозволяє вирішити будь-які ваші завдання аж до підготовки до вступу до вищого навчального закладу.

У нашій Академії теоретичний клас складається з сольфеджіо та теорії музики.

  • Елементарна теорія музики – це наука про будову музики. Теорія музики включає в себе багато найрізноманітніших галузей музичної науки, серед яких можна виділити поліфонію, гармонію, інструментоведеніє, вчення про музичні форми, оркестровку. Кожна з них представляє окрему самостійну дисципліну, яка вимагає для себе тривалого вивчення в залежності від спеціальності учнів.

  • Сольфеджіо – музична дисципліна, яка спеціалізується на розвитку слуху і розробки голоси від простої здатності до найпотужнішого, професійного інструменту. Практична частина курсу спеціалізується на співі спеціальних вправ і номерів, вимовляючи ноти, аналіз на слух різних співзвуч, запис музичних диктантів і ін. Сольфеджіо сприяє розвитку не тільки слуху і голосу, заняття сольфеджіо сприятливо позначаються на розвитку музичної пам’яті і почуття метроритма. Сольфеджіо – база, яка необхідна кожному музиканту, незалежно від його спеціалізації і обраного інструменту.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

Теоретичний клас 1

Гусак Ольга Вадимівна

Викладач сольфеджіо та теорії музики, дошкільна музична підготовка.

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. Глієра. Музикознавство, фортепіано.

Досвід викладання: 5 років. Викладала теоретичні дисципліни в Вишнівська школі мистецтв, працювала в Академії Сучасного освіти (музична грамота, фортепіано), займалася з групою професійної орієнтації (абітурієнти) в музичній школі-студії при Київському інституті музики ім. Глієра.

Колективи та досягнення: учасник Всеукраїнської конференції «Молоді музикознавці України» в напрямку «Історія музики», член прес-групи Міжнародного фортепіанного конкурсу пам’яті Володимира Горовиця (2012). Учні – нині студенти КІМ ім. Р. М. Глієра, Російського Державного музичного училища естрадного та джазового мистецтва (Москва). У 2017 році в Київський обласний коледж культури і мистецтв надійшла учениця школи ДоМіАрт Анна Галушка.