Вас вітає Музична Академія «DoMiArt»!

Якщо Ви зайшли на наш сайт, значить, Ви цікавитеся музикою, і це прекрасно!

Музична освіта в «DoMiArt» – не просто спосіб провести час, це стиль життя. Ви закохаєтесь в музику всерйоз і надовго. Вона стане невід’ємною частиною Вашого життя.

Вибирайте Музичну Академію «DoMiArt» і вчіться музиці у кращих викладачів Національної музичної Академії ім. П.Чайковського та Київського інституту музики ім. Р. Глієра.

Крім базових занять, в Академії «DoMiArt» Вас чекають різноманітні майстер-класи від відомих інструменталістів і вокалістів України і зарубіжжя.

Якщо Ви хочете надалі пов’язати свою кар’єру з музикою, в нашій Академії Ви отримаєте висококваліфіковану підготовку до вступу у ВНЗ та впевнений старт в професію.

Якщо музика – це Ваше захоплення, в нашій Академії воно набуде нового змісту і вийде на більш високий рівень.

Музыкальная академия «DoMiArt» – это не просто учебное заведение, это пространство творчества и вдохновения.

На базе Академии проводятся различные мастер-классы по творчеству и арт-терапии, тренинги и семинары, проходят художественные и фотовыставки, организовываются творческие праздники для детей и взрослых, тимбилдинговые программы и еще много интересного.

Музыкальная Академия «DoMiArt» сотрудничает с ведущими композиторами и музыкантами Украины. Если Вы мечтаете о собственной песне или новой аранжировке, в Академии Вы сможете заказать песню и записать ее в нашей студии звукозаписи.

Музыкальная Академия «DoMiArt» – это профессиональное творческое пространство для детей и взрослых в Киеве.

Музична Академія 1