Уявіть собі, що з нашого світу раптом зникли труби. Похмура вийде картина. На третину порідшає симфонічний оркестр. Затихне джаз. Перестане існувати духовий оркестр. Постраждає народна музика.
Група мідних духових інструментів невелика за складом. Але вона відразу ж привертає до себе увагу святковим сяйвом металу, з якого зроблені ці химерно вигнуті інструменти.

В Музичної Академії DoMiArt проводиться навчання по класу труби і тромбона. Також відточувати свою майстерність можна на курсі “Гра в бендах / ансамблях”

Труба – духовий мідний музичний інструментальтово-сопранового регістра, найвищий за звучанням серед мідних духових. В якості сигнального інструменту натуральна труба використовувалася з найдавніших часів, приблизно з XVII століття увійшла до складу оркестру. З винаходом механізму вентилів труба отримала повний хроматичний звукоряд і з середини XIX століття стала повноцінним інструментом класичної музики.

Звук труби – один з найпрекрасніших звуків. Він схожий з людським голосом. Інструмент має яскравий, блискучим тембром, використовується як сольний інструмент, в симфонічному та духовому оркестрах. Особливо красиво труба звучить в сучасних стилях, таких як джаз і фанк.

При заняттях на трубі найголовніше це звук. Для досягнення гарного звуку необхідно навчитися правильній техніці гри: потрібно знати правильну технологію звуковидобування, дихання і звичайно правильно подавати ту музику, яку ви граєте. На трубі можна виконувати абсолютно різну музику: джаз, балади, класику або ска.

Чому ви навчитеся на уроках по трубі?

  • Вивчите аппликатуру – комбінації клапанів на трубі

  • Навчитесь виконавському диханню

  • Навчитесь легкому звуковидобуванню при грі на трубі

  • Вивчите музичні твори за вашим бажанням і нашим рекомендаціям

Тромбон – мідний духовий музичний інструмент. Тромбон відомий з XV століття. Від інших мідних духових інструментів відрізняється наявністю лаштунки – особливої ​​пересувної U-подібної трубки, за допомогою якої музикант змінює обсяг укладеного в інструменті повітря, таким чином, досягаючи можливості виконувати звуки хроматичного звукоряду (на трубі, валторні і тубі цієї мети служать вентилі). Тромбон – різноманітний за штрихами і технічно рухливий інструмент, має яскравий, блискучим тембром в середньому і верхньому регістрах, похмурим – в нижньому. Це дуже незвичайний і проникливий інструмент … Може навіть замінити орган або дублювати голоси півчих.

У нашій Академії навчання гри на тромбоні проходить по декількох напрямках:

  • класика;

  • джаз.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

Медные духовые инструменты - труба - Музыкальная Академия DoMiArt

Копоть Володимир Миколайович

Викладач по класу труба.

Освіта: Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка (клас професора В. Швеця).

Досвід викладання: Київський інститут музики ім. Р. Глієра, відділення – Музичне мистецтво естради (клас труби, імпровізації і джазового ансамблю). Викладач-методист циклової комісії викладачів оркестрових, духових та ударних інструментів.

Колективи та досягнення: Трубач, Заслужений артист України. Учасник і соліст багатьох відомих оркестрів та ансамблів, з якими гастролював у Польщі, Німеччині, Голландії. Працював в Швейцарії в оркестрі під керівництвом Жермена Бурже (Канада). Є членом Світової організації гільдії (ITG) трубачів-професіоналів. Володіє інноваційними та освітніми методиками, активно їх використовує і впроваджує в професійне середовище. У заняттях зі студентами використовує новітні методи викладання (робота з комп’ютером і використання специфічних аксесуарів для контролю дихання). Підтримує творчі зв’язки з викладачами труби світового рівня.