«Сценічна індивідуальність – це духовна індивідуальність, перш за все. Це кут зору художника на творчість, це і художня призма, через яку він дивиться на світ людей і творчість »

Істинне сценічне мистецтво – це перш за все мистецтво художнього ансамблю.

Отже, творча індивідуальність полягає в самій особистості актора. Вона складається з психофізичних даних вихованця – його зовнішності, голосу, емоційності, відповідності зовнішніх і внутрішніх даних і завжди – взаємодіє з його світоглядом, поглядом на життя і мистецтво.

Актор в своєму психофізичному єдності є для самого себе інструментом. Матеріал його мистецтва – дія. Тому, бажаючи створити сприятливі умови для творчості, він призводить до належного стану інструмент акторського мистецтва -власний організм. Потрібно зробити цей інструмент податливим творчому імпульсу, тобто готовим в будь-який момент здійснити необхідну дію. Для цього необхідно удосконалювати як внутрішню (психічну), так і зовнішню (фізичну) його боку.

  • На заняттях акторської майстерності з часом ви зможете сформувати свою творчу особистість і розкрити її, привчитися до щоденної систематичної роботи, розвинути в собі вимогливість і самокритичність, уважне і доброзичливе ставлення до товаришів. Адже акторська майстерність – це особистий розвиток і взаємодія з партнерами.
  • Ми будемо працювати над вихованням внутрішньої техніки, і над розвитком зовнішньої техніки. Активна зосередженість (сценічне увагу), вільне від зайвої напруги тіло (сценічна свобода), правильна оцінка пропонованих обставин (сценічна віра), також бажання і готовність діяти, що виникають на цій основі. Ці елементи і потрібно виховувати у актора, щоб розвинути в ньому здатності приводити себе в правильне сценічне стан, в правильне сценічне самопочуття.

Запис на безкоштовний пробний урок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Чому хочете навчитися?

ВИКЛАДАЧІ

Акторська майстерність 1

Копоть Вікторія Володимирівна

Викладач майстерності актора і сценічної мови

Освіта: Львівська національна музична академія ім..Н.Лісенка, Вокальний ф-т, Акторське мистецтво (майстерня н.а.України Ф.М.Стрігуна)

Досвід викладання: З 2016 викладач сценічної мови в Арт-центрі «Відлуння»

Колективи і досягнення: Актриса драматичного театру і кіно. З 1994 по 2016 році актриса театру ім. Марії Заньковецької, 2005-2008рр актриса театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» – Рок-опера «Біла Ворона», 2006-2007рр роль Маркізи де Тариф «Останній Дон Жуан» Е.Радзинського – циганський театр «Романс» І.Крікунова, 2014 2016 Марія Стюарт у виставі «Марія Стюарт» – Direct by Galkanova (Львів), 2015 -2016 «Запрошення до життя» І.Біркі – приватний театр-студія «Крила життя» (Онтаріо, Канада), 2012р створення аудіо диска «Казкова скарбничка Василя Онуфрієнко »за підтримки ФУСАвстраліі з метою поширення творчих досягнень наших земляків, які живуть і творять в Ав стралась. Зйомки в рекламі, кіно і серіалах: «Julia Blue» реж. Роксі Топорович (США), «Реальна містика», «Черговий лікар 3», «Жіночий лікар 3» та інші.